fbpx
logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad

Discover Places

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh
Image Alt

GRATIS LEVERING AF VARER FRA VORES BUTIKKER

Du bestiller de ønskede varer fra vores medlemsbutikker via tlf.
butikkens facebook- eller instagram side og betaler direkte til butikken.

Varerne leveres samme dag, direkte på din adresse.
Se her hvilke butikker, der tilbyder denne service.

 
Alliance Vin 86 60 17 37 mail@alliancevin.dk
BUHL 86 62 44 11 buhl@buhlfashion.dk
Companys 86 60 08 88 u45165@dkcompany.com
Designhuset Wertz 39 47 28 13 designhuset@wertz.dk
Fjølner 86 62 54 14 Uffe@fjoelner.dk
Guldsmed Norup 86 62 01 81 info@guldsmed-norup.dk
Hos Maggie 86 62 02 98 mail@hosmagggie.dk
House of Teens 40 36 10 99 houseofteens.viborg@gmail.com
Jacobs Blomster 86 61 18 18 blomsterjacob@mail.dk
Jafi 86 60 00 36 info@jafi.dk
Kop & Kande 86 62 33 77 kk590@kop-kande.dk
Krabbehulen 25 84 88 00 mettesigh@yahoo.dk
LivingOrang 28 98 74 44 lykke@orang.com
Metropol Ure & Guld 86 61 44 14 kontakt@metropol-viborg.dk
Mind Store 86 61 58 48 lars@mindthejeansstore.dk
Music2you 86 64 79 47 info@music2you-viborg.dk
Nyt Syn 86 60 10 22 viborg@nytsyn.dk
PhotoCare 86 62 45 44 viborg@photocare.dk
Punkt1 86 62 63 88 viborg@punkt1.dk
Racingdenmark 86 62 12 90 viborg@racingdenmark.dk
Schumanns Herremagasin 86 62 03 42 schumanns.herremagasin@dresspartner.com
Sportigan 86 62 88 10 8810@sportigan.dk
Stepta 24 41 60 31 info@stepta.dk
Søhøjlandets Blomstergalleri 60 15 64 33 kontakt@shlb.dk
Thrysøe The, Kaffe, Lys, Gaver 87 25 03 09 thrysoe@tebutikken-thrysoe.dk
Tine Lund 86 62 22 01 info@tinelund.dk
Tøjeksperten Døssing 72 34 90 14 viborg@tojeksperten.dk
Vanilia 86 60 21 22 info@vanilia.dk
Viborg Havemaskiner 86 61 36 00 info@viborghavemaskiner.dk
Ørum El 86 65 21 27 orum-elsalg@mail.dk

Dagligvarer

Going out

Helse & Skønhed

Hus & Have

Liberale erhverv

Mode

Kunst & Special

Sport & Fritid

Viborg Handel

Noget på hjerte?

Har du en god ide til noget, som vi kan gøre endnu bedre, smartere eller nemmere? Så vil vi gerne høre fra dig. Skriv til os og fortæl om det. Vi trækker lod om fede præmier blandt alle forslag, hver måned.